אודות המלון הסקוטי

המלון הסקוטי הינו מלון בוטיק בצפון הארץ, הממוקם במתחם בית החולים הסקוטי בטבריה. מבני המלון השונים שולבו במבני האבן בני המאה ה-19, או נבנו לצידם בהרמוניה בדגש על שימור אופיו הייחודי של המקום, לצד פינוק ונוחות של מלון בוטיק בצפון.

המלון הסקוטי כולל 16 חדרי ענתיק משוחזרים, 20 חדרי דלקס חדישים פונים לכנרת ו-30 חדרי יוניק מודרניים עם נוף לחצר פנימית, והוא משקיף על הנוף הנפלא של הכנרת והרי הגולן והגליל.

בדומה לעוד מלונות בוטיק בצפון, מציע המלון הסקוטי מסעדת שף יוקרתית, בריכה, ספא, אולמות כנסים וגן רחב ידיים ונעים, בו ניתן לערוך אירועים. בנוסף, מציע המלון הסקוטי מרתף יין, בר סקוטי, מסלול ארכיאולוגי ומרכז מבקרים הנמצאים בתחומי המלון עצמו.

העילית של מלונות הבוטיק בצפון

מלונות בוטיק בצפון מציעים למבקרים בהם פינוק ושלווה בנופים הקסומים של הגליל. המלון הסקוטי לוקח את המיקום צעד אחד קדימה, ומציע שירות של מלון בוטיק חמישה כוכבים, המשתלב בסביבה בה הוא נטוע.

המלון הסקוטי מקפיד להיטמע בסביבה הגלילית המקיפה אותו. מרבית המוצרים בהם משתמש המלון, החל ממוצרי המזון במסעדת טוראנס, עובר בריהוט וכלה בעבודות המוצגות בגלריה, מגיעות מאזור הגליל והגולן.

המלון הסקוטי מקפיד על סטנדרטים גבוהים של תיירות אקולוגית, כולל מחזור והפרדה של חומרים בלתי מתכלים, שמירה כללית על ניקיון ושקט, חיסכון במשאבים טבעיים, שימוש באנרגיה סולארית, ועוד.

צוות המלון מורכב מתושבי האזור, אנשי מקצוע מעולים בני כל הדתות, המקפידים לתת לאורחי המלון את השירות הטוב ביותר, בכל רגע. גלריית המלון מציגה עבודות אמנות ועבודות יד של אמנים תושבי הגליל והגולן.

בעוד מלונות בוטיק בצפון מסתפקים בדרך כלל בהמלצות על טיולים בלבד– המלון הסקוטי מציע לאורחיו חבילות רומנטיות מפנקות הכוללות טיולים בסביבה ובהן טיול אופניים רומנטי לאורך הירדן, שייט בכנרת, פיקניק רומנטי אל מול הנוף, ועוד.

אם אתם מחפשים מלונות בוטיק בצפון – בואו אלינו, למלון הסקוטי, ותזכו לחופשה מענגת, רגועה ומהנה, רצופת ארוחות גורמה מעולות, טיפולי ספא וטיולים רומנטיים והכל בנוף המהמם של ירוק ומים שרק צפון הארץ יכול להציע. המלון הסקוטי בפייסבוק ותוכלו להתעדכן במבחר של מבצעים והטבות. למלון הסקוטי היסטוריה מרתקת ומפתיעה שרוב האורחים לא מכירים. לקריאת הסודות העתיקים של המלון לחץ כאן.

* לתשומת לבכם:

מסעדת "טוראנס" אינה כשרה.
המלון הוכרז כמלון ללא עישון, פרט לאזורים אשר הוקצו לשם כך.
יש להימנע משימוש בטלפון סלולארי בשטחים הציבוריים של המלון.

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק