• בית /המלון הסקוטי - מלון איכותי ומפנק

מלון איכותי ומפנק

מלונות בוטיק הפכו בשנים האחרונות נפוצים יותר ויותר בישראל והתרים אחריהם בוחרים באלו  המציעים אוכל משובח ושירות מעולה.   בתוך מבחר המלונות היוקרתיים בולט המלון הסקוטי, הדובדבן שבקצפת מלונות הבוטיק היוקרתיים.

אז מה הופך את המלון הסקוטי מסתם מלון בוטיק בצפון לבוטיק הטוב ביותר בארץ? 

  • היותו של המלון הסקוטי היוקרתי ממוקם במספר מבנים עתיקים בני 120 שנה, שחדריו מרווחים  בעלי קירות אבן, תקרה גבוהה, חלונות ענק המשקיפים על הכנרת, והמון אווירה. 
  • מבני המלון מוקפים טראסות נעימות, בריכה ונופים ירוקים הממלאים את הנפש שלווה. בתוככי המלון מסלול ארכיאולוגי הכולל ממצאים מהתקופה הרומית והביזנטית שנתגלו באתר ונשמרו בקפדנות.
  • ומוזיאון קטן המספר את סיפורו של בית החולים הסקוטי. כמה מלונות בארץ ישראל יכולים להתגאות בהיסטוריה עשירה כל כך? אף לא אחד...  
  • המבנים העתיקים - הטובלים היום בירק ופרחים- היו בעבר מרכז מרפא שנוסד ע"י דר טוראנס מסקוטלנד. הוא היה רופא מנתח שראה במקצוע הרפואה ובטיפול בתושבי האזור- שליחות קדושה ויצר קשרי רעות ואמון  עם בני כל הדתות  במקום ללא הבדל.

רק לפני עשור שנים הפכה הכנסייה הסקוטית את המקום למלון בוטיק שישמש מרכז תרבות ושלווה לכל אורחיו.

מסעדה אירופאית יוקרתית במלון הסקוטי

מלונות בטבריה מתהדרים במסעדה משובחת, בניהול שף מוביל. במסעדת המלון הסקוטי - מסעדת טוראנ- מוצעת חוויה יוצאת דופן עם עושר הטעמים ,מגוון המנות והאווירה האירופאית היוקרתית. המטבח מסתמך על תוצרת מקומית טרייה של ירקות, פירות, גבינות ממשקי האזור, ריבות ביתיות, דגה מאזור הכנרת, יינות גליליים ועשבי תיבול הגדלים בגינת המלון. התפריט משלב בין טעמי גורמה בינלאומיים למסורת הבישול הגלילית ליצירת חוויה קולינרית עשירה ומלאה. למלון הסקוטי ערך מוסף כי הוא יודע לפנק יותר מכל מלון בטבריה... מחבילות ספא לאוהבים דרך בר הוויסקי ומרתף היין לגלריית האמנות ומופעי המוזיקה והשירה, התופינים והמתנות בחדרים... ככתוב עליו: "אין כמותו בישראל..."

 

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק