• בית /היתרונות של מלון בוטיק בטבריה

היתרונות של מלון בוטיק בטבריה

כמעט ואין אדם שלא ביקר בטבריה מימיו. מדובר בעיר צפונית מהממת, הנחה למרגלותיה של הכנרת המרהיבה. טבריה מהווה עיר מושלמת לנופש, בייחוד בשל השקט שהיא מאפשרת למבקרים בה ונופי הכנרת היפהפיים שנגלים למבקר מכל עבר. אחת הדרכים הכיפיות ביותר ליהנות בטבריה, הינה באירוח במלון איכותי כלשהו, בדגש על מלון בוטיק מפנק בטבריה. לפניכם כל מה שצריכים לדעת בנושא.

מלון על גדת הכינרת

רובנו מעדיפים לצאת לחופשות בהן אנו יכולים לחזות בנופים מרהיבים כל הזמן ולכן, כאשר אנו כבר יוצאים לחופש – תמיד נעדיף שהחדר שלנו יפנה לים או לנוף מרהיב אחר. המלון הסקוטי בטבריה, שהינו מלון בוטיק יוקרתי בצפון עם נופים מרהיבים ביותר. המלון הסקוטי שוכן על החוף בטבריה, מלון על גדת הכנרת, עניין המאפשר לנו חוויית הירגעות מושלמת ומפנקת במיוחד. חשוב להבין כי בטבריה קיימים מלונות רבים, אך עם זאת, המלון הסקוטי הינו מלון הבוטיק היחידי הקיים בטבריה. בניגוד למלונות האחרים, מלון זה מאפשר למתארחים בו התנתקות מהשגרה בצורה שקטה ומרגיעה, מבלי שנצטרך להתמודד עם ההמולה המאפיינת בתי מלון רבים אחרים, בייחוד בעונות המבוקשות יותר.

לא רק בטן גב

בניגוד למה שנהוג לחשוב, נופש בטבריה אינו במהותה היא בטן גב. למעשה, הנופש בצפון בכלל ובטבריה בפרט, מאפשרת לנו גישה לשלל פעילויות שונות ומהנות המותאמות לכל הגילאים ושכבות האוכלוסייה, וביניהן:

  • טיול טרקטורונים או ג'יפים – בטבריה קיימות אטרקציות רבות המשלבות טיולי טרקטורונים או ג'יפים, המתאימים לכל המשפחה.
  • טיולים רגליים בהרים ובנחלים – אין כמו טיולים רגליים בהרים ובנחלים, שמסייעים לנו "לחוש" יותר את המקום ולהיחשף לנופים מרהיבים.
  • "על האש" על גדת הכנרת – גם אלה מביניכם שלא ממש מעוניינים להתרחק מהמלון, יוכלו לעסוק בשלל פעילויות בקרבתו, ובכלל זה "על האש" על גדת הכנרת עם המשפחה או החברים.

שקט ושלווה

בצפון ישנם מלונות בודדים המוגדרים "מלונות בוטיק". מלונות בוטיק הינם מלונות קטנים יותר, בהם מטבע הדברים מתארחים מספר קטן יותר של אנשים. מלונות אלה מאפשרים לכלל האורחים במלון לקבל יחס אישי ומיוחד, ליהנות משקט שאינו אופייני למלונות גדולים ובאופן כללי – לחוות חופשה שקטה יותר, בסימן של הירגעות מוחלטת. נופש בטבריה יכול בהחלט להחליף חופשה בחו"ל או במקומות אחרים בארץ, ובייחוד כאשר אנו נוסעים לטבריה – עיר שכל מהותה היא שקט, שלווה ומרגוע.

חופשה במלון בוטיק מפנק בטבריה הינה חובה עבור אנשים שאינם מעוניינים לנפוש במקומות הומים, בהם קיימת פעילות אינטנסיבית ברוב שעות היממה. מלון בוטיק יוקרתי בצפון ובטבריה, מאפשר לנו הן לעסוק בפעילויות האהובות עלינו ולהכיר אנשים חדשים, והן לנוח ולהתרחק מכל ההמולה במידה ונרצה בכך. מדובר בנופש חלומי, המאפשרת שילוב של כל הדברים הטובים ביותר שקיימים בנופשים.

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק