• בית /הזמנת חופשה ברגע האחרון מול הזמנה מראש

הזמנת חופשה ברגע האחרון מול הזמנה מראש


בתי המלון מצידם מעודדים הזמנות מוקדמות ככל האפשר. הם ממליצים ללקוחות שלא לחכות לרגע האחרון ומציעים מחירים אטרקטיביים למקדימים להזמין. על אף האפשרות להזמנות מוקדמות במחירים מוזלים, לא תמיד ההזמנה המוקדמת היא המשתלמת ביותר. איך תוכלו לדעת שאתם מקבלים את המחירים הזולים ביותר? מתי הכי נכון להזמין מלונות בטבריה לחופשת הקיץ?

הזמנה של כמה חודשים מראש

ידעתם כי רוב הישראלים מבצעים את הזמנת החופשות שלהם כשבועיים לפני מועד היציאה לחופשה? בתי המלון מבקשים לעודד את הציבור הישראלי לוותר על ההרגל לחכות לרגע האחרון ולבצע הזמנות מוקדמות. חבילות נופש לחופשת הקיץ משווקות כבר במהלך עונת החורף עם הבטחה להנחות משמעותיות למזמינים מראש.  חלק מבתי המלון מבטיחים הנחה של 40% וגם 50% בעבור הזמנות מוקדמות.

איך יכול להיות שזה לא משתלם?

בדיקה של מחירי הזמנות מוקדמות באתרים של בתי המלון אל מול מחירים של הרגע האחרון גילתה כי המחירים פחות או יותר זהים. בתי המלון מציגים את מחירי הנופש כאטרקטיביים במקרים של הזמנות מוקדמות תוך מתן הנחה מתוך מחיר המחירון. בעבור הזמנה מוקדמת תוכלו לקבל בחלק ברוב בתי המלון הגדולים הנחה של כ-30% ממחיר המחירון. על פניו נראה כי מדובר בעסקה משתלמת בעבור הנופשים ובעבור בית המלון. אך כאשר בוחנים את האותיות הקטנות מגלים חוסר גמישות בתאריכים ודרישה לתשלום של דמי ביטוח מלאים.

כך למשל, נופשים שביקשו להזמין בתי מלון בטבריה במסגרת מבצעים של הזמנות מוקדמות גילו כי התאריכים הפתוחים להזמנה מצומצמים ופחות אטרקטיביים. גם במחיר מוזל, רוב הישראלים אינם מעוניינים לבלות בבית מלון בטבריה את צום תשעה באב. בנוסף, המחירים המוזלים כוללים אירוח בחדרים סטנדרטיים בלבד ללא אפשרות לנצל את ההנחה ולבחור בחדרים היוקרתיים.

תשלום מלא מראש

הזמנה מראש של בית מלון בטבריה מחייבת אתכם בתשלום מלא מראש (ברוב המקרים תוכלו לשלם בתשלומים). במקרה של ביטול לא ניתן החזר מלא. העסקה היא במתכונת של דמי ביטול מלאים. נופשים המבצעים הזמנות ברגע האחרון אינם נדרשים בכל תשלום מראש. הם משלמים בעבור הנופש במעמד הצ'ק אאוט מהמלון.

מתי בכל זאת כדאי לבצע הזמנות מראש?

אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה בבית מלון ספציפי ללא גמישות בתאריכים, הזמנה מראש היא הדרך היחידה בה תוכלו להבטיח זמינות של חדרים פנויים. השוואת מחירים בין מחירי הזמנות מוקדמות לבין הזמנות של הרגע האחרון גילתה מחירים כמעט זהים. על כן, אם אתם בטוחים בתאריכים בהם בחרתם אין כל סיבה שלא תבצעו הזמנות מראש. הזמנות ברגע האחרון הן כמעט תמיד הזמנות על בסיס מקום פנוי. בת המלון פותחים להזמנה מראש 15% מחדרי המלון. על מנת ליהנות ממחיר מוזל במתכונת של הזמנה מוקדמת עליכם להקדים לבצע הזמנות. אלו שלא מקדימים להזמין ולא מעוניינים להמתין במתח לרגע האחרון, ימצאו עצמם בסופו של דבר משלמים מחיר מחירון מלא.

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק