טיפולי גוף

עיסוי שוודי:

עיסוי שוודי הוא אחד הטיפולים הקלאסיים, הוא פועל על הרקמות הרכות ורובד השרירים . התנועות שלו שקטות וארוכות . העיסוי מחדש ומאזן את מערכות הגוף, מסייע להפגת מתחים, ממריץ את זרימת הדם, תורם להרפיית שרירים, משפר את חילוף החומרים בגוף ומשרה רגיעה כללית בגוף.

עיסוי שוודי 4 ידיים:

העיסוי פועל על הרקמות הרכות ורובד השרירים . התנועות שלו שקטות וארוכות. כשמדובר בעיסוי בארבע ידיים, שנעשה על - ידי שני מטפלים, העבודה על אזורי הגוף השונים מתבצעת במקביל, מה שיוצר זרימה אנרגטית ממריצה ומהנה במיוחד.

ארומתרפיה:

עיסוי ארומתרפיה עדין מאוד, איטי ונינוח, מרגיע ומפנק, שבמהלכו משתמש המטפל גם בשמנים אתריים. העיסוי משפר את זרימת הדם, מייעל את תפקודה של מערכת הלימפה, משחרר שרירים תפוסים, מקל על כאבים שונים.

עיסוי קצוות:

עיסוי המתמקד באיברים הממוקמים בקצוות הגוף- בקרקפת, בראש, בכפות הרגליים, בצוואר ובכפות הידיים. הוא עיסוי עדין שמטרתו להרגיע את קצות מערכת העצבים עד לכדי השפעה על הגוף כולו. הוא מעניק למטופל שלווה ורוגע, מחזק את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף ומשפיע לטובה על הגוף והנפש.

עיסוי משולב:

העיסוי המשולב מתבסס על עיסוי שוודי המשלב בתוכו מגוון טכניקות עיסוי שונות בהתאמה אישית לצרכיו של המטופל. מרגיע ומשחרר שרירים תפוסים הוא עוזר להמרצת הדם והלימפה, הפגת מתחים, עיסוי משולב הוא דרך נפלאה להיפתר ממתחי ולחצי היומיום, להירגע ולשלב פינוק יחד עם ריפוי.

טיפול רקמות עמוק:

עיסוי רקמות עמוק מפוגג מתח ומשחרר כאבי שרירים, תוך התמקדות באזור הגב, הכתפיים והעורף. שילוב עם נקודות לחיצה סיניות ומתיחות עדינות. מושלם להבראה לאחר מסע ארוך, פיזי או נפשי.

עיסויים ייחודיים

אבנים חמות - טיפול לחידוש אנרגטי:

 תנועות עדינות בטכניקת עיסוי שבדי, משולבות עם חום חודר של אבני בזלת מפוגג לחץ ומתח, משיב את האיזון הטבעי לגוף. אבנים חמות מונחות על שבע הצ'אקרות, אשר על פי מסורות המזרח מהוות את המרכזים אנרגטיים בגוף. הטקס המושלם עבור ספורטאים ומכורים לעבודה.

חמאת שיאה

טיפול מבוסס על חמאת השיאה, שהוא אסופה של מגוון טכניקות המיועדת לתת מענה מושלם לכל צורך פרטני: תנועות רכות ומרגיעות מפיגות לחצים, עיסוי רקמות עמוק משחרר מתח בשרירים, נגיעות ממריצות וממלאות חיוניות ואבנים חמות להגברת האנרגיה. בשילוב עם התכונות המזינות והמתקנות של חמאת שיאה, רצף טיפולי ייחודי זה משאיר את עורך רך ומחדש את מאגרי האנרגיה הטבעית שלך.

אלוורה - לבנדר - טיפול מרגיע ומפנק:

 משולב בטכניקות עיסוי מסורתיות מסביב לעולם. הכול מתחבר יחד בהרמוניה לנוחות מושלמת, הקלה על הגוף ויצירת רוגע ושלווה עבור הנפש. לחצים וחרדות נמוגים ומתחלפים במצב נעים של שלווה עמוקה.

וורבנה - לימונית – טיפול מרגיע ומרענן:

 טיפול זה נעשה בעזרת קרם גוף  בתנועות עדינות וטכניקת עיסוי שבדי, לחץ עמוק יותר בסגנון "לומי לומי" על מנת להמריץ ולעורר את הגוף והנפש. תנועות העיסוי עוקבות אחר זרימת הדם על מנת להמריץ את מחזור הדם. טיפול אידיאלי לחידוש הלחות בעור המקנה תחושה מיידית של רעננות.

רפלקסולוגיה

דרך לחיצות ועיסוי כף הרגל, ניתן לאתר בנקודות הלחיצה השונות את כל אברי הגוף. הלחיצות והעיסוי נעשים באופן המגרה את נקודות הרפלקס וגורמים לשיפור הזרימה ואספקת הדם לגוף, להקלה על תחושת הלחץ ולהפגת מתחים פיזיים ונפשיים.

טיפולי גוף במלון הסקוטי

להזמנות ולפרטים נוספים חייגו 04-6710737

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק