מדיניות ופרטיות

השימוש בלשון זכר במסמך זה הינו לצורך נוחיות בלבד. השימוש באתר בכפוף לתנאי האתר ובכפוף למדיניות המכירה של המלון.

איזה מידע נשמר אצלנו?

כאשר אתה נרשם באתרנו, מבצע הזמנה, עושה מנוי לעלון חדשות שלנו או ממלא טופס, אנו אוספים מידע. כאשר אתה מבקר באתרנו ומבצע הזמנה, ייתכן שנבקש ממך למסור פרטים כגון שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון או מידע לגבי כרטיס אשראי. יחד עם זאת, ניתן לבקר באתרנו בצורה אנונימית.

למה משמש המידע שלך?

כל מידע שנאסף על ידינו ניתן לשימוש במספר דרכים כגון: להפוך את ביקורך באתר לאישי יותר. (המידע שאתה מוסר מאפשר לנו לטפל בצרכיך בצורה טובה יותר) על מנת לשפר את אתר האינטרנט שלנו. (המידע שאתה מוסר מסייע לנו להגיב טוב יותר וביתר יעילות לבקשות הלקוח והתמיכה שלך) לבצע עסקאות. המידע שנמסר או נאסף ממך, בין עם מידע פרטי או ציבורי, לא ימכר ולא יועבר ולא יימסר לכל חברה יהיו הסיבות אשר יהיו מבלי קבלת אישורך פרט לצורך אספקת המוצר או שירות שנרכש. על מנת לשלוח דוא"ל תקופתי כתובת הדוא"ל שאתה מספק לצורך ביצוע עסקה, תשמש לשלוח לך מידע ועדכונים לגבי הזמנתך בלבד.

כיצד אנו מגינים על המידע שלך?

אנו מפעילים מגוון אמצעי בטיחות ובטחון על מנת לוודא שהמידע האישי שלך הינו מאובטח כאשר אתה מבצע הזמנה, מקליד מידע, מוסר מידע ונגש למידע שלך. אנו משתמשים בשרת מאובטח. כל מידע רגיש או מידע לגבי כרטיסי אשראי ומצב האשראי מועבר עם טכנולוגית Secure Socket Layer (SSL) ולאחר מכן מקודד ומוכנס לבסיס הנתונים של ספקי שרותי התשלום שלנו. המידע בבסיסי הנתונים הללו נגיש אך ורק למי שיש לו אישורים מיוחדים למערכות ושחתום על הסכם סודיות. לאחר ביצוע הזמנתך, המידע הפרטי שלך (מספרי כרטיסי אשראי, מספרי ביטוח לאומי, מידע פיננסי וכו') אינו נשמר על שרתינו.

האם אנחנו משתמשים ב"קוקיז"?

אנחנו לא משתמשים ב"קוקיז"

האם אנו מוסרים מידע לגופים חיצוניים?

אין אנו מוכרים, סוחרים או בכל צורה אחרת מעבירים לגופים חיצוניים וצד שלישי מידע אישי עליך שדרכו ניתן לזהות אותך. זה אינו כולל גופים אחרים האמונים עלינו אשר עוזרים לנו בהפעלת אתר האינטרנט שלנו, בעסקים שלנו או במתן שירותים לך, בתנאי שאותם גורמים מתחייבים לשמור את המידע בסוד. ייתכן שנמסור את המידע כאשר זה נדרש על מנת להענות לדרישת החוק, לאכוף את מדיניות האתר או על מנת להגן על הזכויות, הרכוש או הביטחון שלך או של אחרים. יחד עם זאת, ייתכן שמידע שדרכו לא ניתן לזהות אותך כן ימסר לגופים אחרים לצורך שיווק, פרסום וכו'. 

מדיניות סודיות מקוונת בלבד

מדיניות סודיות מקוונת זו מתיחסת אך ורק למידע שנאסף דרך אתרינו ולא למידע שנאסף בכל דרך אחרת.

הסכמתך

שימושך באתרינו מהווה את הסכמתך למדיניות הסודיות המקוונת שלנו.

שינוים למדיניות סודיות מקוונת

במידה ואנו מחליטים לשנות את מדיניות סודיות מקוונת זאת נודיע על שינויים אלה בעמוד זה ו/או נעדכן את תאריך המדיניות סודיות מקוונת למטה.

צור קשר - ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנוגע למדיניות סודיות מקוונת זו נא ליצור קשר

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק