ספא במלון הבוטיק בטבריה

Lakeview Wellness Centre & Spa 

בין גני הגליל הירוקים, מול הרי הגולן הנישאים, על חוף אגם הכנרת... כאן הקמנו את מרכז הבריאות שלנו – נטוע עמוק בנופים המרהיבים ובמסורת המקומית. 

לחבילות שלנו - לחצו כאן

לרשימת הטיפולים המלאה - לחצו כאן

היכנסו לבנין העתיק המשוחזר, לשקט של המאה ה-19 ולפינוק של המאה ה-21. האור מגלי הכינרת מרצד על התקרה כשאתם מתעטפים בשלווה בחדר הטיפולים האינטימי.

קחו את הזמן למצוא בעצמכם את המקור להתחדשות טבעית, לטפח אותה ולהוציא אותה אל אוויר העולם, כדי שתלווה אתכם מעתה... ועד הטיפול הבא.

הכניסה למתחם הספא לאורחי המלון ביום בו לא הוזמן טיפול הינה בתשלום של 45 ש"ח לאדם.

  • ספא במלון הסקוטי בטבריה - מלון בוטיק בצפון
  • ספא במלון הבוטיק
  • ספא במלון הבוטיק בכנרת
  • ספא של המלון הסקוטי
  • ספא במלון הבוטיק בטבריה
  • ספא במלון היוקרתי בטבריה
  • ספא במלון היוקרה בטבריה
  • ספא במלון היוקרה בכנרת
  • ספא במלון הבוטיק בצפון

מרכז הבריאות שלנו, Lake View Wellness Centre & Spa , עם מגוון טיפולים בו כל טיפול העוטף את החושים ומרענן את הגוף והנפש. המלון הסקוטי, אי של פינוקים אירופיים לחוף הכינרת, הוא אב קפדן לא פחות בכל הנוגע לאיכות מעולה. המקום מציע את המגע הייחודי, האישי והמקצועי, את אנשי הצוות המסורים – אמנים בתחום הטיפול שלהם – ולא פחות חשוב, את ניחוחות גני הגליל ורחש גלי הכנרת המרצדים בחלון.

אודות המקום

בנין הבזלת העתיק נבנה עוד במאה ה-19 כבית יתומים אשר נתן מחסה ללימוד ולקורת גג לילדים רבים. הבניין שופץ בזהירות ובעדינות לסגנון הנקי של המאה ה-21. מאז הקמתו, הוקדש הבניין לאהבה ודאגה לבריאות הקהילה, וכיום, כמרכז בריאות והתחדשות, הוא שב לייעודו המקורי. גשר עץ מחבר אותו מצידו האחד למלון הסקוטי, על צלע ההר. מצדו השני – חוף מבודד לאגם הכינרת, המעוטר בגני הכניסה הסקוטית, ונוף שלא נגמר אל גלי ושמי התכלת.

אנחנו מאמינים

אנחנו מאמינים שהמקצועיות עומדת מעל הכל. שכדי שאתם תוכלו לצאת מטרדות היום יום אל חלום של שלווה, אל חוויה של התחדשות לגוף ולנפש, אנחנו צריכים לבחון בקפדנות את כל הפרטים הקטנים. אנחנו מאמינים בקשר אישי של המטפל והמטופל – קשר שמטפח אנושיות ואותנטיות, והופך כל טיפול לאירוע חד פעמי. אנו מעדיפים את האותנטיות ואת הכבוד למטופלים, ולכן תמיד נעדיף טיפולי מגע המוענקים בידיים על פני שימוש במכונות.  אנחנו משתמשים במכשירים המתקדמים ביותר - אבל מעדיפים טכניקות עיסוי מסורתיות על פני טכנולוגיות.

אחריות סביבתית

אנחנו מאמינים שהאחריות לסביבת החיים שלנו מוטלת קודם כל עלינו. ספא, המוכוון באופן טבעי לשימוש במים, חייב להתנהל תוך בקרה תמידית ומודעות מתמשכת כדי למנוע בזבזנות. אנו חותרים ליצירת ותחזוקת סביבה ירוקה. אנו בוחרים בחומרים טבעיים בעלי מקורות שניתן לעקוב אחריהם (ואקולוגיים, ככל האפשר, כמו הבמבוק) וחוסכים אנרגיה באמצעות שימוש מושכל ומבוקר בתשתיות. בדרך זו הספא מרסן את השפעתנו על הסביבה. באופן דומה, מגבות האמבטיה והחלוקים מיוצרים מכותנה אורגנית המגודלת באמצעים ידידותיים לסביבה ובני קיימא, ללא חומרי הדברה ודשנים  כימיקליים. בשורה התחתונה, אנחנו מאמינים בעשייה תוך כבוד גדול יותר לאנשים ולטבע.

להזמנת טיפול אונליין לחץ כאן

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק