שעת התה - Tea Time בלובי המלון 

המלון הסקוטי מביא את אירופה הקלאסית אליכם לארץ, הנכם מוזמנים ליהנות משעת התה המסורתית בליווי עוגיות סקוטיות, כריכים במילויים שונים וירקות חתוכים או פירות העונה.

שעת התה פתוחה גם לקהל הרחב בהזמנה מראש ביום שישי בשעה 16:00-17:00 בעלות של 45 ש"ח לאדם.

ארוחת מנחה או ארוחת ארבע בעברית, הידועה באנגלית כשעת התה או תה מנחה. זוהי ארוחת ביניים קלה הנאכלת בין ארוחת הצהריים לארוחת הערב. ארוחה כזו קיימת בגרסאות שונות בתרבויות שונות, אך בכולן נהוג לשתות משקה חם בליווי חטיף.

בתקופת האימפריה הבריטית, ארוחה זו הפכה למנהג בעל חשיבות תרבותית עצומה ברוב ממלכות חבר העמים הבריטי ובמדינות רבות באירופה. תה מנחה מכונה גם "תה נמוך" (כיוון שמוגש על שולחן סלוני נמוך) היא ארוחה קלה הנאכלת באופן מסורתי בסביבות השעה 17:00, ועל-ידי רוב הציבור בימינו בדרך-כלל בסביבות השעה 16:00.

מקורה בבריטניה אם כי בכמה מקומות נוספים באימפריה הבריטית לשעבר קיימת ארוחה כזו. מסורתית מוגש תה חלש בקומקום יחד עם חלב וסוכר, מלווה בכריכים קטנים (כריכי מלפפון, ביצים, ממרח דג, שינקן וסלמון מעושן), סקונס (סוג של מאפה) המוגשים עם חמאה, שמנת עשירה וריבה - סגנון המכונה Cream tea, מאפים שונים ועוגות (בין השאר עוגת בטנברג, עוגת פירות ועוגת ספוג "ויקטוריה").

בעבר תה של מנחה היה מנהג יומיומי, שלו כללים מוגדרים, אך כיום הוא נפוץ הרבה פחות מחוץ לבריטניה, בה עדיין נהוג לשתות תה בשעות אחרי־הצהריים המוקדמות, בדרך-כלל בלוויית פרוסת עוגה או שוקולד. אנו במלון הסקוטי מלון בוטיק בצפון אימצנו את שעת התה כדי שגם אתם תוכלו ליהנות ממנהג מהנה.

 

  

 

 

 

  • שעת תה במלונות בוטיק בצפון- המלון הסקוטי
  • שעת התה של המלון הסקוטי
צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק