• בית /פסטיבל סקוטלנד

פסטיבל סקוטלנד

כשאתם חושבים על סקוטלנד – אתם בטח חושבים על מרחבים ירוקים, אגמים כחולים, טירות עתיקות, גברים בחצאיות משובצות, ויסקי ובירה.

המלון הסקוטי הוא מלון בוטיק בצפון הארץ, שביתר בטחון עונה על רוב הציפיות הללו:

  • המרחבים הירוקים של הגליל
  • הכחול הנעים של הכנרת (על המפלצת באגם אנחנו לא יכולים להתחייב...)
  • המבנה העתיק של בית החולים הסקוטי 
  • גם אצלנו תמצאו גברים בקילט (בעיקר בצוות הבר הסקוטי קיילי) וויסקי הנשפך כמים
  • על אחת כמה וכמה במהלך פסטיבל סקוטלנד, אותו אנו חוגגים פעם בשנה

האווירה הסקוטית במלון

כמלון סקוטי המשויך לכנסיה הסקוטית של טבריה ופועל במתחם בו ישב בעבר בית החולים הסקוטי של טבריה, אנו מתהדרים בתרבות הסקוטית. ברוב ימות השנה, שומר המלון על צביון של מלון יוקרתי, עם חדרים מפוארים, מסעדת גורמה משובחת, ספא מפנק ושירות לעילא ופעם בשנה, למשך כמה ימים – אנחנו משתחררים וחוגגים חגיגה סקוטית כהלכתה - חגיגות הבראן סאפר. הקילטים נשלפים מהארון, יחד עם חמת החלילים ואנו חוגגים עם ריקודים סקוטיים, מופעים, סיורים, אירועי אוכל ויין ואווירה משוחררת ועליזה.

הקולינריה בתרבות סקוטלנד

המלון הסקוטי הוא מלון בטבריה המתהדר בקשרים הדוקים עם עולם הבישול והאירוח בכל רחבי הארץ, מארחים מעת לעת מומחים מעולם המזון והמשקאות, לאירועי אוכל וסדנאות אלכוהול. כאשר אנו חוגגים את ארועים ברוח סקוטלנד – אנו מזמינים שפים ומומחי אלכוהול מכל רחבי העולם ומציעים לאורחינו ולאורחים מבחוץ מגוון של אירועים קולינריים ובהם סמינרים בנושאי וויסקי, סדנאות בישול סקוטי, טעימות בירה, מסיבות תה וכמובן תוכלו לסעוד במרתף היין שלנו.

התוכנית האמנותית

וכמובן את ההפוגות בין האוכל והשתייה כדאי ורצוי, למלא בקצת תוכן. במהלך חלק מאירועי התרבות הקשורים בסקוטלנד, אנו מארחים את פסטיבל סקוטלנד אנו מארחים מספרי סיפורי עם סקוטיים, מוציאים סיורים בנושא, מארחים סמינרים בנושאי כדורגל ומציעים מופעים בסגנון סקוטי ואירי, קוקטיילים עם תזמורות חמת חלילים, ריקודים סקוטיים ועוד.

כל האירועים פתוחים לקהל הרחב בתשלום, אורחי המלון הסקוטי נהנים מהם בחינם. כך שאם אתם מחפשים לשלב חופשה בצפון, במלון בוטיק, עם אווירה צוהלת שומחה – שאלו על מלון תרבות, מסעדת שף, ספא, והכינו את כוסות הוויסקי!

צור קשר

לקבלת המלון: 04-6710710

למחלקת ההזמנות: 04-6710701

לספא: 04-6710737

לפרטים נוספים לחץ כאן

תנאי שימוש באתר

חפשו אותנו בפייסבוק