ספא בטבריה - מלון ספא בצפון


בין גני הגליל הירוקים, מול הרי הגולן הנישאים, על חוף אגם הכנרת... כאן הקמנו את מרכז הבריאות שלנו – נטוע עמוק בנופים המרהיבים ובמסורת המקומית. היכנסו לבנין העתיק המשוחזר, לשקט של המאה ה-19 ולפינוק של המאה ה-21. האור מגלי הכינרת מרצד על התקרה כשאתם מתעטפים בשלווה בחדר הטיפולים האינטימי. קחו את הזמן למצוא בעצמכם את המקור להתחדשות טבעית, לטפח אותה ולהוציא אותה אל אוויר העולם, כדי שתלווה אתכם מעתה... ועד הטיפול הבא.
*השימוש בספא כרוך בתשלום , כניסה לבריכה וחדר הכושר- ללא עלות. 
*הכניסה לספא מתחת לגיל 18 אסורה .
"מתחם הספא פתוח למזמינים טיפולים וליום הטיפול בלבד".
אישור ההזמנה מותנה:

*תו ירוק למתחסן קורונה או תו מחלים מקורונה.
*כל אישור שיידרש בטרם יום ההגעה למלון ממשרד הבריאות או כל גורם ממשלתי אחר בהקשר למגפת הקורונה.
מתחם הספא

אנחנו שמחים לראות אתכם כאן, במרכז הבריאות וההתחדשות שלנו. מה יעזור לכם להרגיש רעננים ונינוחים היום? באתם לבלות יום ספא זוגי או לחדר הכושר החדשני? ספא פינוק, ממריץ או מרגיע? בואו, ניקח אתכם לטיול בין החוויות היחודיות כאן ב- Lake View Wellness Centre & Spa ותוכלו לבחור בדיוק את מה שיחדש, יפנק ויעטוף אתכם בכל טוב במלון בוטיק בצפון - המלון הסקוטי.

חמאם תורכי

החמאם המסורתי שלנו נפתח ברגע של חום עדין. שמנים ארומטיים שנבחרו במיוחד בשבילך, בהתאם למצב רוחך וצרכי עורך, מפוזרים בחלל ליצירת אווירה מיוחדת במינה. התכונות המרגיעות של האדים מכינות את העור באופן מושלם לפני כל טיפול. רוצים לתבל יום ספא זוגי או טיפול אישי בחוויה ייחודית, לא רגילה? תנו לחמאם שלנו לקחת אתכם למקום שלא הכרתם.

חדר טיפולים

אחרי שהתעטפת בחלוק ובשלווה של המקום, הליכה נעימה במסדרון האבן העתיק תקח אותך אל חדר הטיפולים האינטימי. כל חדר פרטי ושקט נבנה במיוחד עבור הטיפולים המתבצעים בו – כל חדר הוא ייחודי, מעוצב, מקסים וקצת אחר. החדר שנבנה עבור ספא לזוג טומן בחובו ג'קוזי ענק. חדר הטיפולים שנבנה עבור ספא, הפינוק מעניק תחושה רכה מרגע הכניסה. גם לאחר הטיפול, החוויה לא נגמרת: חדרי ההתרגעות ממתינים לכם.

חדר התרגעות

לרגליכם גני הכנסייה הסקוטית המבודדים, על חוף אגם הכינרת. רחש הגלים וציוץ הציפורים נפרש מהמים עד השמיים. כאן, בחדרי ההתרגעות שלאחר הטיפול, מחכות לכם עוד כמה דקות של קסם. תנו לנו להכין לכם תה צמחים מרענן, השענו אחורה במיטה המפנקת, בנישה הפרטית שלכם אל מול הנוף עד האופק והפנימו את החוויה של ספא פינוק עוד רגע – כך היא תשאר אתכם גם כשתצאו בחזרה אל העולם, רעננים ומוכנים, בכוחות מחודשים.

חדר כושר מאובזר

מאיפה הגעתם אלינו היום? מכאן, קרוב, או מרחבי הארץ? מתקני הכושר המתקדמים שלנו כאן עשו את כל הדרך מארצות הברית, במיוחד בשבילכם. הם תוצר של מחקרים מעמיקים שיצרו את האימון הממריץ והמועיל ביותר לגוף שלכם, ושל הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. הם מחכים כאן על קו הזינוק, חדשניים ורעננים, ליריית הפתיחה שלכם – קדימה, קחו אותם לסיבוב!